Tagi

Daj znac innymSuper Gry Online dla Całej Rodzinyzzzz

Dojazd

Disco Day – Jago-Young, Zero, Mega-Dance, Bayer Full, Long & Junior, Boys – prowadzenie Kabaret pod Wyrwigroszem,Katowice, Spodek

Disco Day - Jago-Young, Zero, Mega-Dance, Bayer Full, Long & Junior, Boys - prowadzenie Kabaret pod Wyrwigroszem - Spodek

Disco Day - Jago-Young, Zero, Mega-Dance, Bayer Full, Long & Junior, Boys - prowadzenie Kabaret pod Wyrwigroszem, Katowice
Już 24 kwietnia 2014 roku do Katowickiego Spodka powrócą legendy muzyki tanecznej, gdzie wystąpią podczas gali DISCO DAY, która będzie pierwszym i jedynym takim wydarzeniem w kraju. Disco Day to ponad sześć godzin największych hitów muzyki disco, disco-polo i dance na żywo, gdzie wystąpią zespoły:

JAGO YOUNGtwórcy hitów: „Sam na sam”, „Kręci się świat” czy „Uje jee”. Sam zespół JAGO YOUNG to czterech totalnie zakręconych facetów, którzy radość życia czerpią z występów dla publiczności. Mimo młodego wieku dali poznać się już szerokiej publiczności na większych i mniejszych scenach Polski. 15-ego grudnia 2012 roku zespół Jago Young został pierwszym w historii tego kraju zwycięzcą telewizyjnego talent show "DISCO STAR" na antenie POLO TV. Został okrzyknięty wielkim odkryciem programu i rewelacją muzyczną.

ZEROtwórcy hitów: „Bania u Cygana”, „Jedziemy na maxa”, „Nie stało się nic” czy „Gdy zgaśnie słońce”. ZERO to trzech odjechanych kolesi z jednej ulicy Łysy, Cygan i Carlos. Głośno o nich zrobiło się w 1998 roku, kiedy to zaatakowali hitem "Bania u Cygana", który został wybrany przez DJ'S MAGAZINE hitem roku.

MEGA DANCEtwórcy hitów: „W dyskotece”, Puste słowa”, „Gorące usta”, „Ewa odeszła”, „Łebski melanż”, „Czysta jak łza”, „Szalona małolata” czy „Magdalena Macarena”. We wrześniu 2000 roku ukazała się debiutancka płyta zespołu pt. "Dlaczego tak", do której nakręcone zostały wideoklipy: "Ewa odeszła", "Mam dość" i "Zabierz mnie".
Utwory z tej płyty zajmowały czołowe miejsca na listach przebojów stacji telewizyjnych i radiowych. Rok 2002 przyniósł kolejny materiał pt. "Senne oczy". Z tej płyty pochodzą: - tytułowe "Senne oczy", "Magda", "W dyskotece"(zaproś mnie do swego domu) a także "Nie jestem sam". Po okresie długiej przerwy, w kwietniu 2005 roku ukazała się kolejna płyta - "Puste słowa". Piosenki - "Chodź bliżej", "Puste słowa", "Powiedz czemu trudno tak", "Bawmy się", "Zapomnij", "Elvis" czy "Jak lawina" zadowoliły nawet najwybredniejszych koneserów polskiej muzyki rozrywkowej.

BAYER FULL twórcy hitów: „Majteczki w kropeczki”, „Blondyneczka”, „Wszyscy Polacy”, „Żono moja” czy „Moje Chiny”. BayerFull to jeden z najpopularniejszych zespołów nurtu polskiej muzyki tanecznej. Istnieje od roku 1984.
Liderem i wokalistą zespołu jest Sławomir Świerzyński. Grupa ma w swoim dorobku dziewiętnaście autorskich płyt sprzedanych w łącznym nakładzie 16,5 miliona egzemplarzy w Polsce. Zespół jest laureatem i zdobywcą licznych nagród zdobytych na festiwalach i w różnych plebiscytach. Jest najlepiej sprzedającym się polskim artystą na świecie. Jego płyty rozchodzą się w astronomicznych ilościach:63 mln sprzedanych egzemplarzy w Chinach.

LONG&JUNIORtwórcy hitów: „Helenka”, „Tańczyć chcę”, „Powiedz jak to jest”, „Polskie party”, „Kocham Cię”, „Śpiewać uczę się”, „Miasto i gmina”, „Taka jesteś” czy „Tańcz tańcz tańcz”. Zaczęło się w 2000 roku. Sukces jak i chęć kontynuacji kolejnych produkcji zaowocowała singlem pt."Helenka" który stał się jak obecnie  pokazuje historia jednym z kultowych hitów w wielu klubach. Po krótkim oddechu ukazuje się w roku 2004 "Tańczyć Chcę". Łatwo policzyć aż dwa lata czekał w kolejce, żeby stać się wielkim hitem. Kontynuacją hitu "Tańczyć Chcę" jest "Śpiewać Uczę Się". Idąc za ciosem L&J wydają kolejny mega hit "Polskie Party.Pl". W roku  2009 grupa Long & Junior zostaje zaproszona do USA aby zaprezentować się na trzech wspaniałych koncertach w Chicago, Nowym Yorku oraz New Jarsey. W roku 2010 narodził się w głowach Longa i Juniora pomysł o nakręceniu profesjonalnego klipu do jednej ze swoich najlepszych produkcji, czyli do utworu Tańczyć Chcę. Datę realizacji klipu wyznaczono na sierpień  2010 i tak też właśnie się stało. Dokładnie 6 sierpnia ukazał się długo oczekiwany przez fanów teledysk.. Zaraz po nim, jeszcze w tym samym miesiącu premiera najnowszego albumu pod tytułem: „BO JA TAŃCZYĆ CHCĘ”. Album trafia do sklepów 18 sierpnia 2010 roku. Rok 2012 to podbój przebojem „TAKA JESTEŚ”, który dawno przekroczył 2,5mln odsłon na youtube, zaś rok 2013 to kolejny przebój – „Tańcz tańcz tańcz”, którego oglądalność idzie w miliony.

BOYS twórcy hitów: „Jesteś szalona”, „Biba”, „Wolność”, „Tylko Ty”, „Kochana uwierz mi”, „Lody”, „Ale numer”, „Figo fago”, „Chłop z mazur”, „Łobuz”, „Tu jest” czy „Odczep się ode mnie”. BOYS na przestrzeni lat stał się nie tylko pupilem publiczności szukającej ogólnie rozumianej rozrywki muzycznej - Juwenalia, imprezy plenerowe - ale również znalazł swoje miejsce w wielu programach rozrywkowych cieszących się ogromną oglądalnością: Sylwestrowa Moc Przebojów(POLSAT); Kuba Wojewódzki(TVN); Świry roku(TVP 2); Pytanie na Śniadanie(TVP 2); Dzień Dobry TVN; Dzień Kangura(POLSAT); Big Brother VIP(TV4); Kawa czy herbata(TVP1); Rozmowy w Toku(TVN); etc.
W sumie zespół "BOYS" posiada 23 nagrody wręczone za swoje osiągnięcia.
Posiada 5 platynowych i 2 złote płyty. Wydał dotychczas trzydzieści jeden longplay`ów.
Zespół BOYS z Marcinem Millerem na czele na przestrzeni lat szukając własnej ideologii muzycznej niepostrzeżenie sam stał się ikoną muzyki posiadając na swoim koncie mnóstwo znanych wszystkim hitów, na stale wpisując się w panteon gwiazd polskiej sceny rozrywkowej. Wydaje się, iż ich przepisem na zawodowy sukces jest motto systematycznie powtarzane przez Millera: “gramy dla ludzi od 5. do 105. roku życia“.

Całe wydarzenie zostanie poprowadzone przez jeden z najpopularniejszych kabaretów w kraju – KABARET POD WYRWIGROSZEM. Kabaret współpracuje z radiem RMF FM, m.in. realizując "Między Bugiem a prawdą" – cykl słuchowisk satyrycznych o rodzinie z Kresów. W lutym 2008 kabaret nagrał wersję przeboju Jožin z bažin zespołu Banjo Band z Czech, zatytułowaną "Donald marzy". Utwór wykonany został w programie "Pojedynek nie na żarty" w TVP 2 i zyskał rozgłos dzięki upowszechnieniu przez portale YouTube i Joe Monster. W marcu 2013 zrealizowali teledysk do wykonanej w parodystycznej formie języka czeskiego piosenki „Ona nie tańczy dla mnie” , będącej parodią przeboju „Ona tańczy dla mnie” zespołu Weekend. Do kabaretu należy również parodia przeboju zespołu Boys  „Jesteś szalona”, który wykonują w swojej aranżacji pod tytułem „Jesteś spalona”.

Prezentując powyższą galę DISCO DAY podczas, której wystąpią wyżej wymienieni artyści, można wyciągnąć tylko jeden wniosek: muzyczne legendy zawładną jednym z najbardziej znanych i rozpoznawalnych obiektów widowiskowych w Polsce i na Świecie, znajdującym się w stolicy Górnego Śląska – Katowickim Spodkiem. Wydarzenie to z pewnością będzie niepowtarzalne i przejdzie do historii, trzeba to zobaczyć i usłyszeć na żywo!

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Termin imprezy: 24.04.2014, godzina: 17:00

Miejsce imprezy: Spodek, Korfantego 35, Katowice, Śląskie
Kategoria: Muzyka
Podkategorie: Zmiana daty, Wszystko, Muzyka, Dance & Techno, Zmiany, Zmiany, Jazz,


Ceny biletów:
    - 159 zł / 129 / 109 zł / 45 zł - przedsprzedaż
    - 189 zł / 159 zł / 129 zł / 119 zł / 109 zł / 99 zł - w dniu imprezy

Uwaga!!

 

Impreza została przeniesiona z dnia 11 stycznia na dzień 24 kwietnia.

Zakupione bilety zachowują ważność.

W związku ze zmianą daty imprezy zakupione bilety można zwracać w miejscu ich nabycia za okazaniem dowodu zakupu.

Możliwość zwrotu biletów istnieje jedynie do nowej daty imprezy.Wszystkie terminy i ceny biletów:
KUP BILET - data: 24/04/2014, godzina: 17:00

Ocena koncertu Disco Day - Jago-Young, Zero, Mega-Dance, Bayer Full, Long & Junior, Boys - prowadzenie Kabaret pod Wyrwigroszem - Katowice, Spodek:
10 na 10 (Liczba ocen: 292):
Podsumowanie: Istny kosmos, polecamy.